Úpravy a renovace chat

Majitelé mají chatu s hezkým výhledem na řeku a jelikož je to chata chata starší, tak měla okna klasické velikosti a dveře prosklené jen z poloviny. Požadavek byl jasný, aby v interiéru bylo více světla a aby byl umožněn co největší výhled.

 

Kuchyně

Dodáváme kuchyně na míru. Nejraději atypických rozměrů a atypického provedení.

Nyní doděláváme kuchyň s deskou z masivního buku, korpusem z 25mm silných desek.

Pozvánka na Praguedesignweek

Pozvánka na Pragdesignweek, kde sice přímo nevystavuji, ale můžete zde najít krásné hrníčky a keramické lampy od Ludmila Senky.
Na místě najdete také poctivé nože od Anton Vadovič / Echtkovar a také originální látky od Hana Kroa.
 • Pro hrníčky vytvářím dřevěné podtácky z různých dřevin.

 

Masivní schůdky, taburetky, stolky

Vyrábíme praktické schůdky z masivního dřeva s využitím čepovaných i kolíkovaných spojů, které oproti montovaným výrobkům dosahují vyšší odolnosti a životnosti.

 

e-shop

Atypické masivní skříně

Koupelnovou skříň z hevey jsme navrhovali ve spolupráci se zákazníkem, požadavek byl aby poskytovala dostatek úložného prostoru, dostatečnou plochu pro dvě umyvadla a zároveň do ní mohla být umístěna pračka.

Celá konstrukce je z masivní hevey (kaučukovníku) povrchově upraveného přírodním olejem.

koupelnova skrinka

 

Dýhované stoly

Tyto stoly s detailem ve formě spojky nohou a desky z broušené nerezové oceli jsme schopni dodávat i v menších sériích, např. do hotelů, či restaurací.

Cena je závislá na celkových rozměrech, druhu dýhy a typu nohou. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

 

Výstava

12. – 15.12. 2019 výstava czechdesignweek

dekorativní nástěnné svítidlo ve kMEN

 

Kuchyně

navrhneme a dodáme kuchyň přesně pro Váš prostor. Máme zkušenosti také s masivními dvířky, které dodají Vaší kuchyni na jedinečnosti

Dýhovaný nábytek

 • Vyrábíme také zakázkové jídelní stoly z masivních a dýhovaných materiálů. U nás si můžete stůl nakonfigurovat dle přání, například dvoubarevné provedení, případně různé velikosti a druhy materiálů.

Masivní nábytek

 • Tvoříme vybavení do interiérů na míru, nejraději z masivu a s nečekanými požadavky jako například shoz prádla integrovaný do stolové desky vestavěného stolu.

 • 21. – 27. května 2018 mne můžete navštívit na výstavě Praguedesignweek. Budu prezentovat hlavně svá svítidla SweetiTo

Nábytek z recyklovaných dílů

 • Věnujeme se také využívání starých dýhovaných nábytkových kusů k tvorbě nového nábytku. Většinou využívám staré peřiňáky, nebo postele.
 • tzn. vyrábíme také recyklované výrobky. 

Renovace kuchyní, nábytku

 • zanechat část původní konstrukce a vyměnit jen dvířka s pracovní deskou, nebo lze vyměnit celé nevyhovující skříňky za nové funkčnější typy.
 • Tento způsob ve většině případů dokáže ušetřit a zároveň šetříte materiálové zdroje, kdy nevyhazujete ještě dobře fungující části nábytku.

 

 • Pro vestavěné skříně máme k dispozici krásné dubem dýhované dveře. skladem je 6ks křídel a v případě zájmu je samozřejmě možné vytvořit nové dveře dle Vašeho prostoru.

dvere01072013135

Dřevěné chatky

 • Stavba zahradního domku již je u svého konce a majitelé si mohou užívat útulného interiéru s krásným výhledem do okolního prostředí.  chata-celek interier2p1090634
 • model


U drobných předmětů (stojany) si u nás můžete nechat vygravírovat iniciály, nebo logo Vaší společnosti pro získání originálních dárků, či reklamních předmětů.

U nás si můžete také vybrat z nabídky interiérových dveří od firmy CaG. Dveře jsou nabízeny v široké škále dekorů a provedení, přičemž je možná také individualizace. dveře CAG
Díky spoluprácí s firmou Paletky nabízíme postel vyráběnou z exotických dřevin (převážně mahagon) pocházejících z palet. Rošt je lamelový postel Afrika Zahradní nábytek vytvořený ve spolupráci se studiem Paletky.
Materiálem jsou latě získané z palet exotických dřevin povrchově upravených přírodním venkovním olejem.

zahradní kruhový stolekzahradní kruh

zahradní nábytek palety