cervenka_symbol 250px

Josef Červenka – MASIVNÍ nábytek a bytové doplňky

Nabízíme širokou paletu výrobků a nábytku vlastního designu, vyráběných převážně z masivního dřeva a dýhovaných desek. Nebráníme se ovšem ani výrobě z laminovaných desek, kde můžeme díky naším partnerům nabídnout také kvalitní CNC opracování. Pokud si z naší nabídky nevyberete, každý prezentovaný výrobek je možné upravit dle Vašeho přání, nebo také navrhujeme atypická řešení dle konkrétních požadavků. Dodáváme také dřevěné terasy a jejich zastřešení šindelem, nebo deskami makrolon.

Výrobky tvoříme tak, a stále se v tom snažíme zlepšovat, aby byli kvalitní, pevné, odolné. Aby jejich hodnota byla byla dlouhodobá a mohli sloužit co nejdéle.

  • Zkouším také další možnosti recyklace / upcyklace – využívání starších již použitých dřevěných materiálů. Dýhované desky ze starého již nevyužitého nábytku, nebo jako novinku mám konferenční stolek ze staré masivní plovoucí podlahy.

 

 

Návrhy jsme schopni dodat také ve formě 3D vizualizace a to jak jednotlivých kusů, tak i celých interiérů, pro komplexní řešení můžete u nás využít také služeb bytového architekta.

nacrt oblozeni 

Pro výrobu používáme masivní dřevo (borovici, buk, dub, jasan), třívrstvé masivní desky (biodesky), laťovky, dýhované dřevotřískové desky.

Nabízíme zakázkovou výrobu truhlářských výrobků

 Licence Creative Commons 

Ve spolupráci s firmou logo paletky navrhujeme, případně také vyrábíme nábytek a doplňky z cedrových a exotických (meranti, mahagon) palet.

paletová židlekulatý stůl s kovovou podnožístolek

 

Emipiri

  Empiri: vyrábíme a montujeme masivní dřevěné podlahy, terasy, fasády a schody. Kromě klasických dvou nebo třívrstvých podlah      zhotovujeme mozaikové parkety nebo extra široká prkna. Na skladě máme 15 000 m2 dřevěných a vinylových podlah


Další partneři:

– jedinečná inspirace v bydlení

 

k-prostor

CAG – interiérové dveře


Naše produkty nabízím také na dalších místech:

 

artbe      www.Masiv.online

 

Ing. Josef Červenka

osobní konzultace a zaměření po domluvě v rámci jižních a středních Čech, včetně Prahy.

Adresa naší dílny:

Hvožďany 7
Bechyně 391 65
IČO: 01403940
Neplátce daně

 

Obchodni podminky designzedreva.cz